27.07.2021

Natación

Campionat d'Espanya Infantil d'Estiu 2021

La setmana passada, del 20 al 23 de juliol, es va celebrar a Sabadell el Campionat d'Espanya Infantil d'Estiu 2021

Per a poder participar, els nedadors havien d'estar entre els 15 millors en cada prova inscrita, i amb format d'eliminatòries i finals, on només accedien els 10 millors temps de les sèries del matí.

Finalment el nostre club va participar amb 3 nedadors

-Luis Ribera

-Lucía Van Der Meijde

-Valeria Penichet

Van obtenir resultats i experiències molt positives!

Van nedar un total de 10 proves, van aconseguir ficar-se en 7 finals i fer un total de 7 millors marques personals

Enhorabona a tots!! Toca descansar i tornar amb més ganes al setembre

........................................

La semana pasada, del 20 al 23 de julio, se celebró en Sabadell el Campeonato de España Infantil de Verano 2021

...

Leer más

27.07.2021

Natación

fotos XII TRAVESÍA PLAYA DEL GURUGÚ:

XII TRAVESÍA PLAYA DEL GURUGÚ:

os adjuntamos enlace de las fotos hechas por Ricardo Richart Arandes

https://drive.google.com/.../13UCy0ZI70pktmu...

Por motivos ajenos al club en la travesía no se pudo finalizar todas las premiaciones que existían, por un error informático de la empresa de este evento. Por lo que pedimos disculpas, una vez subsanado este error procederemos remitirles a los ganadores de dicho evento diferentes trofeos que no se pudieron entregar.

...

Leer más

24.07.2021

Triatlón

ACUATLÓN ESCOLAR DE VILA-REAL

ACUATLÓN ESCOLAR DE VILA-REAL

Aquest matí s'ha disputat la penúltima prova de la temporada amb la participació dels nostres joves triatletes Rubén Excepte, Arnau Beltrán i Marta Ibáñez en la categoria Cadets i Aitor Cabezuelo en la categoria Alevin en una bonica jornada en la qual la companyonia i el bon ambient esportiu han estat els protagonistes d'aquesta.

Els nostres representants ha exhibit un bon estat de manera que els ha fet collir molt bons resultats.

En categoria Cadets Rubén Excepte ha aconseguit el segon lloc de la classificació, seguit molt de prop per Arnau Beltrán que aconsegueix la setena posició.

La nostra única representant femenina, Marta Ibañez, ha finalitzat en la quarta posició de la categoria Cadet i Aitor Cabezuelo, en categoria Alevin aconsegueix la desena posició en la classificació general. Leer más